Shokuese! Vala hedh njerëz në ajër (VIDEO)

17:24 | 5 Mars 2015

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në plazhin e qytetit Penambuco të Brazilit, kur papritmas qielli është errësuar nga retë dhe në det është formuar një tornado.

Deti ka filluar papritur që të bëjë spirale një vorbull uji, që me të hyrë në plazh ka ngritur njerëzit në ajë, një ngjarje shumë e rrallë por që për fat të mirë nuk pati asnjë të lënduar.

Shikoni në video se sa të befasuar kanë ngelur njerëzit në këtë plazh nga ky fenomen i menjëhershëm. /albeu

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme