Google ADS

Kërkon të pickohet nga bubrrecat? (VIDEO)

15:55 | 6 Mars 2015

Insektet janë fobia e shumë individëve, por ka dhe nga ato të cilët e kanë pasion të provojnë eksperimente të ndryshme dhe të çuditshme me trupin e tyre.

Në video do të shikoni se si një person ka një pasion të çuditshëm, dëshira e tij më e madhe është që ai të provojë ndjesinë e pickimit të një kolonbi milingonash.

Andrew Ucles i veshur vetëm një palë pantallona dhe me hundën e bllokuar, ai shtrihet për të qëndruar dhjetë minuta në strofullin e milingonave.

Në fund të videos së postuar më poshtë, mund të shihni se sa gjatë rri ai me insektet dhe dhimbjen që ia shkaktojnë pickimet. /albeu

Shpërndaje në rrjete sociale