Habit çifti kinez: Donin fëmijë, por bënin dashuri në mënyrë të gabuar

12:03 | 25 Gusht 2018

Një  çift kinez që po përpiqej të bënte fëmije i ka shokuar mjekët.

Për një kohë të gjatë ata kishin kryer marrëdhënie seksuale në mënyrë të gabuar, transmeton portali arbresh.info

Mjeku zbuloi se gruaja ishte ende e virgjër, pavarësisht katër vite përpjekje të hidhur në dhomën e gjumit.

“Çifti ishte shumë i ri, njeriu 26 dhe gruaja 24. Ata ishin shumë të shëndetshëm, por megjithëse ishin martuar për katër vjet, nuk mund të bëheshin me fëmijë”, thuhet në gazetën lokale Guiyang Evening Post.

Për shkak të  mungesës së fëmijës, familja u jepte atyre shumë stres.

Gruaja kishte thënë para mjekëve që seksi ishte jashtëzakonisht i dhimbshëm, gjë që ngriti shqetësime në lidhje me sëmundjet gjinekologjike.

Mjeku më pas ka kontrolluar anusin e gruas dhe ka konfirmuar se çifti kishte bërë gabimisht seks për vite me rradhë.

Pas përfundimit të vizitës, çiftit që vinte nga qyteti Bijie në jug-perëndim të Kinës, iu dha një manual për edukimin seksual.

Bëhet e ditur, se pas një përpjekje gruaja mbeti shtatzënë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara