Gazetares së sportit i ngrihet fustani, “pa qëllim”

01:12 | 31 Dhjetor 2017

Gjatë transmetimit të emisionit sportiv “Rabona” në kanalin “65 Sport” prezantuesja dhe gazetarja sportive Barbara Ovieni është bërë pa dashje protagoniste e një “incidenti” që tashmë është bërë viral në pak orë në Britaninë e Madhe.

Më poshtë pamjet e shpërndara nga qindra ndjekës./lapsi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara