Google ADS

Itali- Spanjë, sonte zhvillohet gjysmëfinalja e parë në Euro 2020

08:08 | 6 Korrik 2021

Kampionati Evropian sonte kthehet me ndeshjet e parë gjysmëfinale.

Gjysmëfinalja e parë zhvillohet ndërmjet Italisë dhe Spanjës në Wembly të Londrës.

Ndeshja fillon nga ora 21:00./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale