Formacionet zyrtare: Suedi – Poloni

17:21 | 23 Qershor 2021

Sot do të zhvillohet xhiroja e fundit ne Grupin E, ku do të mësojnë se cilët Përfaqësues  do të vazhdojnë tutje në Kampionatin “Euro 2020”

Suedia është në vendin e dytë, andaj është kualifikuar, kurse Polonia  ka vetëm një pikë dhe synon të i fitojë pikët e plota.

Polakët shpresojnë që Sllovenët të barazojnë apo edhe të mposhtën nga spanjollët.

Formacionet tashmë janë publikuar./arbresh.info/

 

Formacionet zyrtare:

Suedia:

Polonia:

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara