Qeveria me politika bujqësore dhe fiskale për prodhuesit dhe përpunuesit e duhanit

09:26 | 19 Prill 2018

Qeveria e Kosovës ka miratuar në mbledhjen e sotme, themelimin e grupit punues për hartimin e Koncept-dokumentit për politikat bujqësore dhe fiskale për prodhuesit dhe përpunuesit e duhanit.

Propozimi u be nga zyra e kryeministrit./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara