Ndahet nga jeta regjisori i njohur Naum Tërova, prej disa ditësh ishte në gjendje të rëndë nga Covid-19

22:53 | 25 Shkurt 2021

Aktori dhe regjisori i njohur korçar Naum Tërova ka ndërruar jetë nga Covid-19.

Mësohet se artisti ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme.

Ai ishte i shtruar prej disa ditësh gjendje të rëndë në pavionin e pneumologjisë pranë spitalit në Korçë ku trajtohen personat me Covid-19./TCH

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara