Sot në ora 14:00 bomba e 6-të e Zaevit

13:12 | 2 Mars 2015

 

Plotësim: Edhe pse ishte paralajmëruar se “bomba” që do të publikohet sot nga lideri i LSDM-së Zoran Zaev do t’i kushtohet rastit të mbylljes së televizionit A1, “Lajm” nga burime të sigurta merr vesh se ato megjithatë do t’i kushtohen funksionarëve të BDI-së dhe PDSH-së. burimet tona thonë se sot do të publikohen biseda të funksionarëve të lartë të këtyre dy partive, por nuk bëhet e ditur se për cilët funksionarë bëhet fjalë.

 

Sot pasdite do të publikohet “bomba” e 6-të e LSDM-së, nga kryetari i kësaj partie Zoran Zaev. Si mëson TetovaSot  bomba e gjashtë do të publikohet në ora 14:00. në LSDM thonë se edhe kjo bombë, si ato paraprake do të nxjerrë në shesh “shumë punë të pista të pushtetit”, por nuk bëjnë të ditur se me cilën sferë ka të bëjë bomba. Siç përflitet se bomba e gjashtë do të përmba informaacine për mbylljen e A1. raporton /TetovaSot/

Shpërndaje në rrjete sociale