Shi dhe breshër i frikshëm në Turqi, gazetarja gjakoset teksa raporton live

20:25 | 23 Qershor 2020

Reshje të dendura shiu kanë “pushtuar” Stambollin ditën e sotme.

Reshjet e shiut të shoqëruara dhe me breshër, kanë përmbytur në tre qytetin më të madh turk.

Në pamjet e bëra virale, shikohet gazetarja e CNN në Turqi, e cila si pasojë e breshrit është gjakosur.

Përpos përmbytjeve, deri më tani nuk raportohet për dëme në njerëz.