Pas betejës me kancerin, ndërron jetë aktori i njohur

13:03 | 11 Tetor 2021

Ditë zie për botën e “Hollywood-it”!

Aktori Grandville Adams ka ndërruar jetë në moshën 58 vjecare, pasi nuk mundi ta luftonte dot betejën me kancerin.

Këtë lajm të hidhur e bënë të ditur miqtë dhe kolegët e yllit në rrjete sociale.

Njëri nga ta tha: “Unë humba vëllain tim sot pas një beteje me kancerin.”

Gjithashtu aktori u bë i njohur me serialin dramatik HBO.

Po ashtu kujtojmë se në fillim të këtij viti, përmes një fushate të quajtur “GoFundMe” kishin arritur të mbledhnin 99.800 dollarë për të mbuluar shpenzimet mjekësore. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara