Një ruse e helmoi një vajzë që dukej si ajo

10:05 | 1 Mars 2018

Një ruse e helmoi një vajzë që dukej si ajo

Një ruse e ka helmuar me anë të një torte një vajzë që dukej si ajo, transmeton arrbesh.info.

Pas kësaj ia ka vjedhur pasaportën, paratë dhe ka dashur ta bëjë të duket si tentim për vetëvrasje.

Viktoria Nasyrova është arrestuar nën akuzat për tentim vrasje.

Viktima është dërguar në spital për shërim.

Ngjarja ka ndodhur në Bruklin./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme