Motori i ujit shpërthen në det, plagosen rëndë dy persona

00:48 | 3 Shtator 2018

Një motor uji ka shpërthyer në ajër, duke plagosur rëndë një person të rritur dhe një fëmijë. Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Gelendzik, në Detin e Zi në Rusi.

Policia ka hapur një hetim për të kuptuar se çfarë problemi teknik ka shkaktuar shpërthimin. Episodi është xhiruar me celular nga një person tjetër i cili ndodhej në një varkë pranë motoit të ujit./gsh/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara