Dy të burgosur ikin nga burgu i Lipjanit

14:28 | 4 Nëntor 2018

Dy të burgosur kanë ikur nga Burgu i Lipjanit, ndërsa për këtë janë suspenduar dy zyrtarë të burgut.

Këtë e ka konfirmuar për KALLXO.com edhe Nehat Thaçi, drejtor i burgjeve të Kosovës.

“Dy të mitur kanë ikur sot në mëngjes nga burgu i Lipjanit dhe për këtë janë suspenduar dy zyrtarë. Pas pak lëshojmë komunikatë dhe e sqarojmë rastin”, ka thënë Thaçi për KALLXO.com.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara