Vjedhja në bankë nuk ndodhi në orën policore

08:28 | 20 Nëntor 2020

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje vjedhjen në bankën BKT, në Prishtinë.

“Sot rreth orës 05:30, kemi pranuar informatën për një shpërthim në rrugën “B” në Prishtinë”, thonë në Policinë e Kosovës, raporton arbresh.info.

Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni strukturat rajonale për hetimin e krimit me një intensitet të shtuar kanë filluar ndërmarrjen e një varg veprimesh operative dhe hetimore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara