Mungon kuorum, dështon sërish Projektligji për Vlerat e Luftës së UÇK-së

11:27 | 17 Shtator 2020

Mos pjesëmarrja në votim e Lidhjes  Demokratike të  Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje ka bërë që të dështoj  sërish Projektligji  për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së, raporton arbresh.info

Në këtë votim kanë marr pjesë vetëm 40 deputetë.

Kjo pikë do të hidhet serish në votim në seancën e radhës./arbresh.info/

?#LIVE Kuvendi i Kosovës fillon sesionin vjeshtor

?#LIVE Kuvendi i Kosovës fillon sesionin vjeshtor

Publiée par Arbresh.info sur Jeudi 17 septembre 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara