Zbulohen 67 emoji që do të publikohen në vitin 2018

22:21 | 5 Gusht 2017

67 emoji të mundshëm që mund t’i përdorni gjatë vitit 2018 janë zbuluar.

Lista përfshin pjesë të trupit si një kockë, këmbë dhe këmbë,, nga kafshët përfshin një kengur, pallua dhe hippo dhe si ndryshim nga rradhët tjera aty mund të gjeni edhe një m**tin e famshëm , transmeton portali arbresh.info

42f7281600000578-0-image-a-5_1501870200578

Ekzistojnë gjithashtu shumë emoji të shkencës në formën e ADN-së, emoji sportive, përfshirë një softball, skateboard dhe frisbee.

42f7280600000578-0-image-a-2_1501868601948

Megjithatë këto emoji nuk janë përfundimtare Gjinia dhe tonet e lëkurës të emojis si të njeriut nuk do të jenë domosdoshmërisht siç janë paraqitur më lart dhe do të përcaktohen në një datë të mëvonshme.

42f736e900000578-0-image-a-4_1501870198262

Aktualisht krijuesit janë duke punuar për të nxjerrë një seri prej 56 emoji të ri./Arbresh.info

42f727fc00000578-0-image-a-3_1501868606109

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara