Snapchat jashtë funksionit

18:55 | 9 Tetor 2019

Snapchat ka pushuar së punuari, ku përdoruesit po shohin njoftimin se nuk mund të rifreskohej faqja.

Mijëra njerëz janë ankuar për problemin, që ua ka pamundësuar të shohin më të rejat nga kjo platformë sociale, transmeton portali arbresh.info.

Një numër i madh i përdoruesve kanë shkruar në Twitter për ndërprerjen dhe faktin që i kishte lënë ata të paaftë për të biseduar me miqtë.

Gabimi është i njëjti që tregon kur një lidhje interneti nuk po funksionon – por po tregohej edhe për njerëzit me lidhje interneti plotësisht funksionuese./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara