Samsung S9 dhe S9+ me tri ngjyra të reja

14:38 | 16 Maj 2018

Samsung S9 dhe S9+ do të jetë në shitje me tri modele të njëjta, por që kanë ngjyra të ndryshme.

Bëhet fjalë për S9 dhe S9+ me ngjyrë ari, të kuqrremtë dhe ngjyrë të përzier në të kaftë.

Aktualisht këto modele janë hedhur në shitje në Korenë e Jugut, gjatë muajit do të jenë edhe në SHBA, ndërsa në Evropë do të jenë në muajin qershor.

Samsung Galaxy S9 dhe S9+ vijnë me ekran Infinity Super AMOLED me rezoulicon Quad HD.

Galaxy S9 ka ekranin 5.8-inç ndërsa Galaxy S9+ 6.2-inç./Indeksonline

Shpërndaje në rrjete sociale