Njihuni me kosovarin e parë që u bë pjesë e Facebook-ut

22:55 | 27 Tetor 2018

Rrjetet sociale sot janë pjesë e jetës tonë.

Madje mund të thuhet lirisht që janë një pjesë e pa ndashme e jona, shkruan arbresh.info.

Ajo që mori vëmendje ditët e fundit është që Facebook përzgjedhi një kosovar të jetë pjesë e saj.

Arbresh.info ka mësuar që ky rrjet social ka kontaktuar të riun nga Gjilani Leonard Abdullahu.

Ai njihet si Leo Unik, dhe është fatlum që Facebook e ka zgjedhur që pikërisht ai të jetë pjesë e saj që të përfaqësoj Kosovën që të jetë pikë kyqe  për moskeqpërdorim, intervenimin, sigurimin dhe mbrojten e shumë gjerave të tjera per Account-at tanë në Facebook./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara