Motorola RAZR i palosshëm do të lansohet më 13 nëntor

11:37 | 19 Tetor 2019

Është raportuar për telefona të palosshëm Motorola RAZR për mjaft kohë.

Falë konfirmimeve nga drejtuesit e kompanisë nuk është më pyetja nëse ekziston apo jo, por përkundrazi, çështja tani është kur kompania do të zbulojë zyrtarisht qasjen e saj në telefona të palosshëm, me rikrijim të një pajisje klasike.

Disa raporte janë duke shfaqur në të cilat Motorola po dërgon ftesa për një ngjarje të 13 nëntorit, në Los Angeles, duke lënë të kuptohet në një “zbulim i shumëpritur i një ikone të rikrijuar”.

Pyetja më e madhe tani është, a mund të japë Motorola / Lenovo në një telefon të palosur?

Huawei ka vonuar Mate X-in e vet, dhe Galaxy Fold tani po fillon të dalë në treg, jo pa pengesat e veta shkruan Telegrafi

Konceptet e hershme bazuar në rrjedhjet dhe thashethemet, sugjerojnë se telefoni do të duket kështu.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara