Ja si të ktheni telefonin tuaj në një projektor holografik (Video)

11:36 | 5 Gusht 2015

Nëse jeni duke kërkuar për një projekt artistik për të kthyer telefonin tuaj të mençur në një projektor holografik 3D atëherë ekziston tashmë edhe një mënyrë e tillë.

Drejtuesi i kanalit Mrwhosetheboss në uebfaqen për video YouTube ka krijuar një të tillë duke shfaqur gjithashtu edhe mënyrën si dhe pajisjet që duhet t’i posedoni për të krijuar një projektor holografik, shkruan arbresh.info. Shikoni videot më poshtë nëse dëshironi të njiheni me efektin që krijon një projektor i tillë./arbresh.info

 

Ja edhe një video e bërë nga njëri prej administratorëve të itshqip.com, komunitetit më të madh shqiptar për teknologji informative.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara