Evolucioni i telefonave të mençur, ndryshimi drastik i Galaxy S1 deri te S10

20:17 | 6 Gusht 2019

Të gjithëve na kujtohet telefoni i parë i mençur dhe kurioziteti që kishim për ta.

Ka qenë një entuziazëm i pa harruar dhe një habi e madhe kur i kemi parë dhe kur i kemi blerë.

Por për vetëm shumë pak kohë, këta telefona evoluan në mënyrë tejet të shpejtë, duke na ofruar shumë zgjidhje dhe në një mënyrë apo tjetrën duke na lehtësuar jetën jo vetëm në aspektin e komunikimit por edhe të gjërave tjera. Dhe të gjithë në një far mënyrë i jemi mirënjohës, transmeton lajmi.net.

Por mos harroni përdorni në mënyrë të kufizuar.

Më poshtë gjeni një video të evolimit të telefonave të mençur, konkretisht të kompanisë ‘Samsung’.

Comparing Every Samsung Galaxy Model

It's crazy just how far smartphones have come in such a short time, the difference between the first Galaxy S and the S10 is HUGE! 📱😲

Publiée par UNILAD Tech sur Lundi 5 août 2019

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara