Zyrtare: Rafa Benitez me klub të ri

15:40 | 11 Mars 2016

Newcastle United ka emëruar ish-trajnerin e Liverpoolit dhe Real Madridit, Rafael Benitez, si trajnerin e tyre të ri, shkruan portali arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara