Zyrtare: Klubi i Vala Superligës e prezanton trajnerin e ri (FOTO) | arbresh.info
top

Zyrtare: Klubi i Vala Superligës e prezanton trajnerin e ri (FOTO)

Klubi i promovuar në këtë edicion në Vala Superligën e Kosovës në futboll, Vllaznia e Pozheranit e ka emëruar trajnerin e ri, përcjellë Arbresh.info.

‘Timonieri’ nga Gjilani, Bekim Isufi është prezantuar sot si trajner i kësaj skuadre.

Isufi më parë ka punuar me shumë sukses te Drita e Gjilanit dhe Hajvalia. /Arbresh.info

Image may contain: 3 people, people standing and outdoor Image may contain: 5 people, people standing and outdoor
Leave a Reply