ZYRTARE: Inter merr vendim për Icardin

12:20 | 2 Prill 2019

Genoa dhe Inter do të përballen në kuadër të javës së 30-të në Serie A.

Genoa dhe Inter do të përballen nesër (e mërkure) në kuadër të Serie A.

Nerazurët kanë marrë një vendim të madh për këtë ndeshje, duke e ftuar Mauro Icardin, përcjell lajmi.net.

Inter ka disa javë që nuk llogaritur në sulmuesin e rebeluar, por tani Luciano Spalletti ka vendosur ta ftojë atë.

Trajneri i nerazurëve nuk e kishte ftuar Icardin në humbjen 0 me 1 ndaj Lazios në vikendin e kaluar, por që tani do ta ketë në dispozicion ndaj Genoas.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara