Zyrtare: Igli Tare ia siguron Lazios këtë super-futbollist (FOTO)

10:38 | 2 Gusht 2017

Lazio ka nënshkruar me Filipe Caicedon e ardhur nga Espanyoli, përcjellë Arbresh.info.

Lazio e ka konfirmuar lajmin përmes faqes zyrtare.

Basel, Manchester City, Al Jazira dhe së fundmi Espanyoli.

Këto janë ekipet në të cilat është aktivizuar më parë sulmuesi nga Ekuadori.

Ai është 28-vjeçar. Drejtor sportiv te Lazio është Igli Tare. /Arbresh.info

COPA EUROAMERICANA (17982734309).jpg

Lajmet më të lexuara