Zyrtare: Dimitar Berbatov befason me ekipin e ri (FOTO)

14:47 | 23 Gusht 2017

Ish-sulmuesi i mirënjohur bullgar i Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov, dhe disa skuadrave të tjera të mëdha në Evropë, është bërë me skuadër të re, transmeton arbresh.info.

Dimitar Berbatov është bërë me skuadër të re.

Berbatov është transferuar te skuadra nga Superliga e Indisë, Kerala Blasters FC. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara