Zyrtare: A ju kujtohet Makelele, ja ka është transferuar | arbresh.info
makelele

Zyrtare: A ju kujtohet Makelele, ja ka është transferuar

Mesfushori Claude Makelele ka kompletuar transferimin në Premierligë.

Ai do të jetë asistent i trajnerit të ri të Sëanseas, Paul Clement.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit në Twitter.

“Ish-futbollisti i Real Madridit, Chelseat dhe PSG-së, Claude Makelele, është edhe zyrtarisht në stafin teknik në klubin tonë”, ka njoftuar Swansea.
Leave a Reply