Zvicra – Andorra, shikoni golin e radhës (VIDEO)

22:23 | 31 Gusht 2017

Zvicra po e sfidon Andorrën nga ora 20:45, përcjellë arbresh.info.

Zvicra kalon në avantazh 1:0 me golin e realizuar nga Seferovic në minutën e 40-të.

Zvicra në minutën e 65-të e ka shënuar golin e dytë për 2:0 me anë të Seferovic.

Kjo ndeshje i takon kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Rusia 2018”.

Granit Xhaka, Admir Mehmedi dhe Xherdan Shaqiri janë shqiptarët që po luajnë nga minuta e parë në këtë ndeshje. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara