Zlatan Ibrahimovic paralajmëron rikthimin në Spanjë

13:27 | 29 Tetor 2019

Zlatan Ibrahimovic ka paralajmëruar rikthimin e tij në La Liga.

Superylli suedez ka informuar 39 milionë ndjekësit e tij në Instagram se po rikthehet në Spanjë tetë vite pas largimit në formë të përhershme nga Barcelona, transmeton portali arbresh.info.

38-vjeçari duket se ka konfirmuar se tashmë ka luajtur ndeshjen e tij të fundit në La Galaxy pas humbjes 5 me 3 në play-off ndaj Los Angeles FC.

Spekulime të shumta kanë përfundimin Napolin dhe Manchester United si destinacione të mundshme, por veterani duket se ka hedhur poshtë gjithçka me një postim së fundmi në rrjete sociale.

Në një video të postuar në Instagram, ai thotë: “Përshëndetje Spanjë, e dini çfarë? Po kthehem”

Sidoqoftë, ish ylli i Interit nuk ka lënë të kuptohet se për cilin klub do të nënshkruar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara