Yjet e Realit bashkohen për një super reklamë (Video)

17:45 | 9 Qershor 2015

Katër futbollistë të Real Madridit, janë përfshirë në reklamën e re të Niveas.

Gareth Bale, Isco, Marcelo dhe Dani Carvajal, janë futbollistët e skuadrës mbretërore që shfaqën në reklamën e Niveas.

Mesa duket yjet e galaktikëve janë më të suksesshëm jashtë fushave të lojës se sa brenda saj pasi këtë vit e mbyllin pa asnjë trofe të fituar.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara