Veseli: Ëndrra për Europianin 2020 nuk ka përfunduar

23:44 | 14 Nëntor 2019

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka shprehur bindjen se Kosova mund të jetë pjesë e Kampionatit Evropian “Euro 2020”, edhe pas humbjes nga Çekia me rezultat 2 me 1.

“Ëndrra nuk ka përfunduar për Europianin 2020 “- shkroi Veseli në Facebook.

Postimi i plotë:

Kosova meriton duartrokitje dhe djemtë tanë falënderime për krenarinë që na japin. Ëndrra nuk ka përfunduar për…

Publiée par Kadri Veseli sur Jeudi 14 novembre 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara