Vashat e Mitrovicës i mposhtin ato të Malishevës me rezultat 10:0

19:23 | 1 Nëntor 2019

Skuadra e femrave, Mitrovica, ka shënuar sot edhe një fitore me rezultat të lartë.

Mitrovicaset sot kanë mposhtur me rezultatin 10:0 skuadrën e Malishevës.

Për liderin dhe kampionin e Kosovës, Mitrovicën, ishte kjo një fitore rutinë me këtë rezultat.

Kujtojmë, këtë vit Mitrovica ishte skuadra e parë kosovare në konkurrencën e femrave që arriti deri në mesin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara