Usain Bolt përfundon karrierën i lënduar

23:17 | 12 Gusht 2017

Në formë të tmerrshme ka përfunduar karriera e Usain Bolt, i cili u lëndua në kofshë të këmbës në garën 4×100 metra të Kampionatit Botëror, e cila ishte edhe e fundit për të.

Titullin e ka fituar Britania e Madhe duke dalur para Amerikës dhe Japonisë, shkruan portali arbresh.info.

Franca është renditur e pesta./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara