Topi i Artë arrin në Paris

20:24 | 2 Dhjetor 2019

Topi i Artë ka arritur në Paris me saktësisht në Theatre du Chatelet, vendi ku po mbahet ceremonia.

Pas pak minutave do të fillojë edicioni i 64-të për ndarjen e çmimit më të madh, Topit të Artë, transmeton portali arbresh.info.

Francefootball përmes një postimi në Twitter ka njoftuar se Topi i Artë ka arritur në ceremoni.

Kujtojmë që tre kandidatët kryesorë për të fituar çmimin janë Lionel Messi, Virgil van Dijk dhe Cristiano Ronaldo./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara