Tifozët e Barcelonës do të ‘vajtojnë’ pas këtij lajmi (VIDEO)

09:55 | 21 Gusht 2017

PSG e mposhti Toulouse në stadiumin “Parc des Princes” me shifrat 6:2, shkruan Arbresh.info.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të xhiros së tretë në Ligue 1.

Neymar (2), Cavani, Rabiot dhe Pastore dhe Kurzaëa shënuan për PSG-në.

Ish-sulmuesi i Barcelonës Neymar ka shkëlqyer edhe me dy shtylla derisa nuk kanë munguar as driblimet spektakolare.

Tifozët e Barcelonës sigurisht se do të mërziten me largimin e tij. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara