Tebas favorizon Barcelonën

08:53 | 21 Mars 2015

 

Kryetari i La Ligas, Javier Tebas,  zbuluar  lojtarin e tij të preferuar ndërmjet Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldos.

Ai ka favorizuar Barcelonën në takimin me Real Madridin,  përderisa ka preferuar Messin para Ronaldos.

“Sigurisht, e preferoj Messin para Ronaldos”, deklaroi Tebas, ka bërë të ditur e përditshmja sportive madrilene.
“Barcelona është aktualisht në formë më të mirë se Reali”, deklaroi Tebas.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara