Taisonin e përcjellë sonte skuadra e Series A

16:54 | 13 Mars 2018

Zyrtarë të klubit të Sampdorias do të jenë sonte prezent në sfidën e Ligës së Kampionëve, Roma-Shakhtar, për ta përcjellur futbollistin e Shakhtarit Taison, përcjellë arbresh.info.

Futbollisti brazilian I lindur në vitin 1988 ka treguar formë të mirë në këtë kampionat dhe e ka zgjuar interesimin e skuadrës italiane.

Taison aktivizohet si mesfushor-sulmues. /arbresh.info/

Taіson 2015.jpg

Shpërndaje në rrjete sociale