Sulley Muntari zyrtarizohet në ekipin La Ligas

13:55 | 22 Shkurt 2018

Ish-futbollisti i Milanit dhe Interit, Sulley Muntari, është bërë me skuadër të re, përcjellë arbresh.info nga mediat italiane.

Mesfushori nga Gana ka firmosur me skuadrën e Deportivo La Corunas.

Ditë më parë drejtimin e këtij ekipi e ka marrë trajneri Clarence Seedorf i cili njeh shumë mirë lojën e Muntarit.

Ai ka firmosur kontratë deri në fund të edicionit. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara