Sot shorti në UEFA Ligë të Kampionëve

08:14 | 17 Mars 2017

Sot (e premte) duke filluar nga ora 12:00 do të tërhiqet shorti i Ligës së Kampionëve në selinë e UEFA-së në Nyon të Zvicrës.

Atletico Madrid, Barcelona, Bayern Munichen, Borussia Dortmund, Juventus, Leicester City, Monaco dhe Real Madridi janë tetë skuadrat që do të jenë mësojnë rivalët e tyre pas kualifikimit në çerekfinale, shkruan portali arbresh.info.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 11 dhe 12 prill, ndërsa ndeshjet kthyese zhvillohen më 18 dhe 19 prill.

Transmetimi i këtij eventi do të bëhet në faqen zyrtare të UEFA-së, por Arbresh.info do iu njoftojë gjithashtu rreth çdo përditësimi./arbresh.info

Lajmet më të lexuara