Sot rikthehet Superliga e Kosovës, këto janë duelet e kësaj jave

07:36 | 13 Shtator 2019

Sot  fillon java e katërt në Superligën e Kosovës në futboll me dy ndeshje derbi.

Prishtina do të jetë nikoçir i Llapit në “Fadil Vokrri”, ndërsa Trepërsa Trepça ’89 do t’i shkojë Ballkanit të Ismet Munishit.

Të shtunën dhe të dielen gjithashtu do të zhvillohen nga dy duele ku do të takohen:

Të shtunën: Drita – Feronikeli dhe Drenica – Gjilani

Të dielën: Ferizaj – Vushtrria dhe Flamurtari – Dukagjini.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara