Sot përcaktohen dy gjysmëfinalistët

07:36 | 7 Korrik 2018

Sot zhvillohen dy takimet e fundit të çerekfinales së Kampionatit Botëror të Futbollit.

Në ora 16:00 ndeshën Suedia – Anglia

Në ora 20:00 ndeshën Kroacia – Rusia.

Franca dhe Belgjika janë dy gjysmëfinalistët e parë, të cilët dje kanë dërguar në shtëpi Uruguain dhe Brazilin.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara