Si do të duken yjet e futbollit në moshën 70 vjeçare?

18:01 | 10 Janar 2018

Harry Kane ishte golashënuesi më i mirë i Evropës me 56 gola të shënuara gjatë 2017-ës, por si do të ketë ai kur ta arrijë atë shifër në moshë?

Tani, falë aplikacionit FaceApp ne mund të kuptojmë se si do të duken yjet e futbollit kur të plaken, transmeton portali arbresh.info.

Harry Kane, Cristiano Ronaldo, David de Gea, N’Golo Kante, Sergio Aguero dhe Eden Hazard ndryshojnë plotësisht dhe është vështirë t’i njohësh.

Më poshtë mund të shikoni ndryshimet që ata mund të kenë në pamje pasi të plaken: