Shkëndija synon të bëjë befasinë ndaj Tottenham-it, formacionet zyrtare

19:13 | 24 Shtator 2020

Sonte (e enjte) do zhvillohet ndeshja mes Shkëndijës dhe Tottenham-it, e vlefshme për Evropa Ligë.

Skuadra vendase synon të bëjë mrekullinë dhe të triumfoi ndaj skuadrës së Jose Mourinho-s, shkruan portali arbresh.info.

Tekniku portugez ka vendosur që në këtë përballje t’i vendos disa nga yjet kryesorë në stol.

Formacionet zyrtare:

Shkëndija: Zahov, Murati, Krivak, Bejtulai, Pavic, Totre, Dita, Nafiu, Ahmedi, Doriev, Ibraimi.

Tottenham: Hart, Aurier, Sanchez, Alderweireld, Davies, Winks, Ndombele, Dele, Lamela, Bergwijn, Son.

Fituesi i kësaj ndeshje do përballet me fituesin e takimit Rostov – Macabi Haifa./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara