Shënon gol në minutat shtesë, “çmendet” komentatori (Video)

10:21 | 23 Qershor 2016

Në ndeshjen e zhvilluar dje ndërmjet Austrisë dhe Islandës në Saint Denis, kjo e fundit befasoi austriakët me golin e shënuar në minutën e fundit shtesë.

Goli i realizuar nga Traustason në minutën e 94′  për 2-1 jo vetëm që i siguroi skuadrës së tij pozitën e dytë në Grupin F, por edhe çmendi një komentator, zëri i të cilit do ju befasojë në videon më poshtë, shkruan portali arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara