Shënohen edhe dy gola në ndeshjen Napoli – Milan

22:22 | 22 Nëntor 2020

Milani është duke e mposhtur 2-1 Napolin në San Paolo.

Në San Paolo Napoli dhe Milani janë duke dhuruar spektakël.

Deri më tani janë shënuar tre gola.

Pak minuta pasi Zlatan Ibrahimovic shënoi për 2-0, në atë të 54’, kanë reaguar vendasit për të rihapur ndeshjen..

Pasi Ibra shënoi golin e dytë këtë mbrëmje, Mertens zbuti epërsinë duke shënuar për 1-2 në minutën e 62-të.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara