Romelu Lukaku flet rreth të ardhmes së tij

11:57 | 12 Qershor 2019

Romelu Lukaku ka thënë se është në dijeni se ku do të luaj sezonin e ardhshëm duke lënë të kuptohet se e ardhmja e tij qëndron larg nga Manchester United.

Interi mësohet të jetë duke u përgatitur për transferimin e tij ndërkohë që trajneri Antonio Conte është një tifoz i madh i tij, transmeton portali arbresh.info.

Paris Saint Germaini ka kthyer vëmendjen gjithashtu në transferimin e ish sulmuesit të Chelseas dhe Evertonit.

“Kam kontratë me Man United”, ka thënë fillimisht Lukaku. “Do të flas me klubin dhe agjentin tim Federico Pastorello për të marrë vendimin më të mirë”

“Jam duke shijuar pushime me familjen time tani. E di se çfarë do të bëjë, por nuk do ta them. Do ta shohim. Do të jetë një verë e zënë? Po”, përfundon Lukaku./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara