Roma – Shakhtar, shpërthen ndeshja, vjen goli

21:58 | 13 Mars 2018

Skuadra e Romës dhe Shakhtar zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve. 

Roma ka kaluar në avantazh 1:0 me golin e realizuar nga Edin Dzeko. 

Pjesa e parë e ndeshjes mbyllet me shifrat 0:0.

Sfida e parë e luajtur në Ukrainë ka përfunduar 2:1 në të mirë të Shakhtarit.

Ndeshja fillon prej orës 20:45. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale