Real Madrid – Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane

14:11 | 13 Shkurt 2018

Zinedine Zidane është optimist para duelit në Santiago Bernabeu ndaj Paris Saint-Germain.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha si ajo e së mërkurës ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Strategu i “Los Blancos” është optimist para duelit në Santiago Bernabeu.

“Jam shumë i kënaqur me këtë lloj të ndeshjeve. Tani nuk kam presion të veçantë, jemi duke u përgatitur për nesër si gjithmonë”, u shpreh ai në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

“Gjithmonë është njësoj dhe jemi mësuar, duhet ta shfrytëzojmë”, theksoi Zidane. /Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale